Rodinný dům na klíč - Bungalov 1087

Cena domu na klíč: 1.690.000 Kč

Rozsah prací domu na klíč


Cena hrubé stavby: 990.000 Kč

Rozsah prací hrubé stavby
včetně fasády a oken


Ceny včetně DPH ve výši 15%

Charakteristika

Rodinný dům BUNGALOV 1087 je menší 3-pokojový přízemní rodinný dům s praktickou dispozicí, určený pro 3-člennou domácnost a vhodný na malé a úzké parcely.

Proporčně vyvážený venkovní vzhled dovoluje umístnění domu i do původní vesnické zástavby. Dům vyniká výborným poměrem obytné a užitkové plochy díky účelné dispozici bez chodeb. Ložnice jsou orientované do tiché zadní části, v alternativě bez přístřešku je možné dům osadit i naopak, s obývacím pokojem orientovaným dozadu. Krb v blízkosti dveří do pokojů umožňuje rychle prohřátí celého domu. Kuchyně se spíží je částečně oddělená od prostorného obývacího pokoje.

Kompaktní dům s jednoduchým tvarem zastřešení je předpokladem rychlé a finančně nenáročné výstavby a nízkých vytápěcích nákladů. Dům je bez pevné stropní konstrukce se zavěšený sádrokartonovým podhledem. Rodinný dům BUNGALOV 1087 nabízí možnost podlahového vytápění, kondenzační plynový kotel alt. tepelné čerpadlo.

Tento dům je možné objednat i s přístřeškem pro automobil, vyznačeným čárkovaně (v takovém případě je potřebné vyznačit v objednávce název domu „BUNGALOV 1087 S PŘÍSTŘEŠKEM“).

Parametry

Obytné místnosti:3
Zastavěná plocha:83,3 m2
Zastavěná plocha s přístreškem:103,5 m2
Obestavěný prostor:401,3 m3
Celková užitková plocha:65,9 m2
Celková obytná plocha:46,6 m2
Výška hřebene střechy:5,32
Sklon střechy:30°
Podlahová plocha:65,9 m2
Máte zájem o tento dům?
Vyplňte Vaše jméno a e-mail a my se vám ozveme!