Rodinný dům na klíč - Bungalov 1086

Cena domu na klíč: 3.068.000 Kč

Rozsah prací domu na klíč


Cena hrubé stavby: na dotaz

Rozsah prací hrubé stavby
včetně fasády a oken


Ceny včetně DPH ve výši 15%

Charakteristika

Rodinný dům BUNGALOV 1086 je přízemní dům určený do nízké zástavby na převážně rovinatý, případně mírně svahovitý terén. Dům je vhodný pro 4 člennou rodinu za využití středně velkého pozemku.

Tento luxusní rodinný dům vyniká kompaktními dispozicemi a dobrým poměrem obytné a užitkové plochy. Denní a noční část domu je oddělená. Obývací pokoj s krbem (umožňuje vytápění domu) je opticky propojený s jídelnou. Chodba a koupelna je prosvětlená světlovodem. Kuchyni se skladem potravin je možné stavebně oddělit od obytného prostoru, dům také nabízí dostatek odkládacího prostoru. Výhodou je propojení garáže s kuchyní přes uzavřený skladovací filtr – výhoda při nákupech. V části půdy je pochůzný rošt vhodný na skladování přístupný skládacím schodištěm. Terasu chrání vysunutá střecha která částečně slouží jako přístřešek i slunolam.

Namísto vestavěné garáže je možné úpravou zrealizovat velký pokoj propojený přes zádveří, nebo halu. Využijte možnosti podlahového vytápění, kondenzačního plynového kotle alt. tepelného čerpadla. Kombinace stavebních konstrukcí s nadstandardními tepelně-technickými vlastnostmi je předpokladem minimalizování potřeby energie na vytápění.

Parametry

Obytné místnosti:4
Zastavěná plocha:161,5 m2
Obestavěný prostor:732,7 m3
Celková užitková plocha:114,9 m2
Celková obytná plocha:68,4 m2
Výška hřebene střechy:5,1
Sklon střechy:22°
Podlahová plocha:114,9 m2
Máte zájem o tento dům?
Vyplňte Vaše jméno a e-mail a my se vám ozveme!