Rodinný dům na klíč - Bungalov 1085

Cena domu na klíč: 2.570.000 Kč

Rozsah prací domu na klíč


Cena hrubé stavby: 1.660.000 Kč

Rozsah prací hrubé stavby
včetně fasády a oken


Ceny včetně DPH ve výši 15%

Charakteristika

Rodinný dům BUNGALOV 1085 je přízemní dům určený do nízké zástavby na převážně rovinatý, případně mírně svahovitý terén. Dům je určený pro 4 člennou rodinu a je vhodný na středně velké pozemky.

Tento luxusní rodinný dům má oddělenou denní a noční část, kompaktní dispozice a dobrý poměr obytné a užitkové plochy. Obývací pokoj s krbem (umožňuje vytápění domu) je opticky propojený s jídelnou. Kuchyni se skladem potravin je možné stavebně oddělit od obytného prostoru. Dům nabízí dostatek skladovacích a úložných ploch, v části půdy je pochůzný rošt, vhodný ke skladování, přístupný skládacím schodištěm.

Terasu chrání vysunutá střecha která slouží jako přístřešek i slunolam. Chodba a koupelna jsou prosvětlené světlovodem. Nabízíme podlahové vytápění, kondenzační plynový kotel alt. tepelné čerpadlo. Namísto vestavěné garáže je možné úpravou zrealizovat velký pokoj propojený přes zádveří.

Realizace domu je technicky jednoduchá a rychlá. Kombinace stavebních konstrukcí s nadstandardními tepelně-technickými vlastnostmi je předpokladem minimalizování spotřeby energie na vytápění.

Parametry

Obytné místnosti:3
Zastavěná plocha:135,3 m2
Obestavěný prostor:607,7 m3
Celková užitková plocha:90,5 m2
Celková obytná plocha:59,2 m2
Výška hřebene střechy:5,28
Sklon střechy:22°
Podlahová plocha:90,5 m2
Máte zájem o tento dům?
Vyplňte Vaše jméno a e-mail a my se vám ozveme!