Rodinný dům na klíč - Bungalov 1076

Cena domu na klíč: 2.850.000 Kč

Rozsah prací domu na klíč


Cena hrubé stavby: 1.860.000 Kč

Rozsah prací hrubé stavby
včetně fasády a oken


Ceny včetně DPH ve výši 15%

Charakteristika

Rodinný dům BUNGALOV 1076 je přízemní dům s vestavěnou garáží, vhodný do nízké zástavby na převážně rovinatý, případně mírně svahovitý terén. Dům pro 4 člennou rodinu má malou kompaktní zastavěnou plochu a je vhodný i na úzké a malé parcely.

Tento luxusní rodinný dům má oddělenou denní a noční část a kompaktní dispozice. Prosvětlený obývací pokoj s krbem (umožňuje vytápění domu) je opticky propojený s jídelnou a kuchyní, ke které náleží sklad potravin. Dům nabízí dostatek skladovacích a úložných ploch, v části půdy je pochůzný rošt( také vhodné ke skladování), přístupný skládacím schodištěm.

Polovina domu má keramický strop, a polovina je bez stropní konstrukce (zavěšený sádrokarton), což při stavební úpravě umožňuje tyto varianty kombinovat. Minimum nosných stěn a malé vzdálenosti rozvodů TUV. Nabízíme podlahové vytápění, kondenzační plynový kotel alt. tepelné čerpadlo. Namísto vestavěné garáže je možné úpravou zrealizovat velký pokoj propojený přes zádveří, nebo halu.

Jednoduchá, rychlá a finančně nenáročná i svépomocná realizace. Tento rodinný dům je možné objednat i s možností další přistavěné garáže, vyznačené čárkovaně (v takovém případě je potřebné vyznačit v objednávce název domu „BUNGALOV 1076 S GARÁŽÍ“).

Parametry

Obytné místnosti:4
Zastavěná plocha:150 m2
Zastavěná plocha s přistavěnou garáží:175 m2
Obestavěný prostor:683,6 m3
Celková užitková plocha:106,4 m2
Celková obytná plocha:72,4 m2
Výška hřebene střechy:5,63
Sklon střechy:22°
Podlahová plocha:122,4 m2
Máte zájem o tento dům?
Vyplňte Vaše jméno a e-mail a my se vám ozveme!