Rodinný dům na klíč - Bungalov 1073

Cena domu na klíč: 2.257.000 Kč

Rozsah prací domu na klíč


Cena hrubé stavby: 1.340.000 Kč

Rozsah prací hrubé stavby
včetně fasády a oken


Ceny včetně DPH ve výši 15%

Charakteristika

Rodinný dům na klíč BUNGALOV 1073 bezbariérový nízkoenergetický dům určený pro 4 - až 5 - člennou rodinu, který vyniká velmi rychlou výstavbou díky jednoduchému tvaru domu a střechy.

Dům má kompaktní dispozice, oddělenou část rodičovské ložnice s vlastní koupelnou. Velký obývací pokoj přímo navazuje na nádhernou terasu, krb uprostřed dispozice umožňuje přímé vytápění přilehlých místností. Velká terasa umožňuje stolování v exteriéru. Díky eliminaci vnitřních nosných stěn je možná volná variabilita prostoru bez omezení a bez nutnosti změny statiky. Neobytné podkroví, přístupné stropními skládacími schody, nabízí další skladovací prostor. Světlovod zabezpečuje příjemné denní světlo i uprostřed dispozice. Podle evropského standardu v katalogových projektech je výška vnitřních dveří 210 cm.

Vytápění může být zajištěno 2 solární kolektory na ohřev užitkové vody, podlahovým vytápěním, kondenzačním plynovým kotlem alt. tepelným čerpadlem. Kombinace stavebních konstrukcí s nadstandardními tepelně-technickými vlastnostmi je předpokladem minimalizování spotřeby energie na vytápění.

Tento dům si můžete objednat i s přistavěnou garáží, vyznačenou čárkovaně (v objednávce je potřebné vyznačit název domu „BUNGALOV 1073 S GARÁŽÍ“). Také si lze objednat tento rodinný dům i s doplněnými vnitřními nosnými stěnami a masivním vaznicovým krovem (požadavek je potřebné vyznačit v objednávce).

Parametry

Obytné místnosti:4
Zastavěná plocha:118,8 m2
Zastavěná plocha s přistavěnou garáží:152 m2
Obestavěný prostor:529 m3
Celková užitková plocha:97,7 m2
Celková obytná plocha:63,9 m2
Výška hřebene střechy:5,28
Sklon střechy:22°
Podlahová plocha:97,7 m2
Máte zájem o tento dům?
Vyplňte Vaše jméno a e-mail a my se vám ozveme!